Concerts

2019

JANUARY

 

05.01.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Chełm

 

06.01.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu 

Bydgoszcz, Filharmonia

 

11.01.2019 – Danuta Błażejczyk

Zielona Góra, Filharmonia

 

12.01.2019 – Danuta Błażejczyk

Zielona Góra, Filharmonia

 

13.01.2019 – Danuta Błażejczyk

Zielona Góra, Filharmonia

 

20.01.2019 – Marek Stefankiewicz

Toruń, Jordanki

 

22.01.2019 – Kacper Kuszewski

Łomianki

 

26.01.2019 – Izabela Kopeć

Gdańsk, Filharmonia

 

31.01.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Warszawa, Roma

FEBRUARY

 

03.02.2019 – Marek Stefankiewicz

Bydgoszcz

 

10.02.2019 – Michał Bajor

Olsztyn

 

11.02.2019 – Doda

Warszawa, Polskie Radio

 

14.02.2019 – Musicale

Warszawa, Teatr Syrena

 

15.02.2019 – Michał Bajor

Zawiercie

 

16.02.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Szczecin, Filharmonia

 

17.02.2019 – Doda

Lublin, Filharmonia

 

19.02.2019 – Danuta Błażejczyk

Katowice, NOSPR

 

21.02.2019 – Michał Bajor 

Gdańsk, Filharmonia

 

22.02.2019 – Michał Bajor 

Kołobrzeg

 

23.02.2019 – Michał Bajor

Koszalin

 

MARCH

 

02.03.2019 – Jacek Brzeszczyński

Soho Factory

 

04.03.2019 – Patrycja Modlińska & Robert Osam

Serock

 

08.03.2019 - Patrycja Modlińska & Robert Osam

Warszawa, Bemowski Ośrodek Kultury

 

09.03.2019 – Doda

Lublin, Filharmonia

 

15.03.2019 – Dominika Świątek

Katowice, Radio Katowice

 

16.03.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Gdańsk, Filharmonia

 

17.03.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Częstochowa, Filharmonia

 

28.03.2019 – Alicja Borkowska

Warszawa, Natoliński Ośrodek Kultury

 

29.03.2019 – Witek muzyk Ulicy

Pionki, Dom Kultury

 

30.03.2019 – Anna Sroka-Hryń

Warszawa, Teatr Roma

 

31.03.2019 – Anna Sroka-Hryń

Warszawa, Teatr Roma

 

APRIL

 

06.04.2019 – Michał Bajor

Bydgoszcz

 

27.04.2019 – Michał Bajor

Opole

 

28.04.2019 – Michał Bajor

Dzierżoniów

 

MAY

 

03.05.2019 – Danuta Błażejczyk

Legnica

 

04.05.2019 – Smykofonia na Mazowszu

Warszawa

 

05.05.2019 – Smykofonia na Mazowszu

Warszawa

 

05.05.2019 – Doda z orkiestrą

Warszawa

 

09.05.2019 – Danuta Błażejczyk

Warszawa, Radio Dla Ciebie

 

10.05.2019 – Izabela Kopeć

Warszawa, Kuźnia Artystyczna

 

12.05.2019 – Izabela Kopeć

Strumień

 

18.05.2019 – Michał Bajor

Tarnów

 

19.05.2019 - Michał Bajor

Sanok

 

25.05.2019 – Michał Bajor

Stalowa Wola

 

26.05.2019 – Michał Bajor

Kielce

 

28.05.2019 – Doda z orkiestrą

Warszawa

 

JUNE

 

01.06.2019 – The New Warsaw Trio

Warszawa, Fort Sokolnickiego, godz.11

 

01.06.2019 – DODA z orkiestrą 

Kraków, Tauron Arena, godz.

 

02.06.2019 – Waldemar Dubieniecki, Konrad Kubicki

Warszawa, Der Elefant

 

07.06.2019 – Kacper Kuszewski 

Brodnica

 

08.06.2019 – DGZZ

Lesko

 

09.06.2019 – The New Warsaw Trio

Warszawa, Park Skaryszewski, godz. 10.30, 11.30, 14.30

Warszawa-Wilanów, godz. 13.00

 

10.06.2019 – Mariusz Dropek (fortepian) & The New Warsaw Trio

I Festiwal na Kamionku

Teatr Soho, ul. Mińska 25, bud. 74

godz. 20:00

 

13.06.2019 – Tomasz Betka (fortepian)

Warszawa

 

14.06.2019 – DODA z orkiestrą

Gdańsk, Ergo Arena

 

16.06.2019 – XII Festiwal Perła Baroku – koncert finałowy – Anna Szarek (wiolonczela) 

Kobyłka, Bazylika Św. Trójcy, godz. 20.30

 

18.06.2019 – DODA z orkiestrą

Warszawa

 

22.06.2019 – Waldemar Wiśniewski

Błonie

 

28-29.06.2019 – Jerzy Satanowski

Olsztyn, Festiwal „Śpiewajmy poezję”

 

JULY

06.07.2019 – Witek muzyk ulicy

Suwałki

 

07.07.2019 – The New Warsaw Trio

Białystok

 

13.07.2019 – Konrad Kubicki, Dima Gorelik, Shachar Elnatan

Festiwal Strefa Ciszy

Warszawa

 

14.07.2019 - Konrad Kubicki, Dima Gorelik, Shachar Elnatan

Festiwal Strefa Ciszy

Warszawa

 

19.07.2019 – Dominika  Świątek  

Warszawa

27.07.2019 – Jacek Brzeszczyński

Warszawa

 

AUGUST

 

01.08.2019 – „Pamiętnik z powstania warszawskiego” – Krystyna Janda, Miron Białoszewski, Jerzy Satanowski

Warszawa, OchTeatr

 

02-03.08.2019 – Witek muzyk ulicy

Pol’and’Rock Festival, Kostrzyn nad Odrą

 

10.08.2019 – Kacper Kuszewski

Kobyla Góra

 

SEPTEMBER

 

02.09.2019 – Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio

Jarosław

 

03-12.09.2019 – International Double Bass Masterclasses

Germany

 

14.09.2019 – Jazz Quartet

Warszawa, American School in Warsaw

 

16.09.2019 – Stefan Gąsieniec Trio

Koneser, Warszawa

 

21.09.2019 – Robert Osam & Konrad Kubicki

Dębki

 

28.09.2019 – The New Warsaw Trio

Warszawa, Szalone Dni Muzyki

 

OCTOBER

 

03.10.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Warszawa

 

04.10.2019 – Michał Bajor

Bytom

 

05.10.2019 – Michał Bajor

Częstochowa

 

06.10.2019 – Michał Bajor

Konin

 

07.10.2019 – Krystyna Tkacz

Gdynia

 

08.10.2019 – Uniwersytet Warszawski, Teatr Hybrydy

Warszawa

 

09.10.2019 – Uniwersytet Warszawski, Teatr Hybrydy

Warszawa

 

11.10.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Kraków, International Conference Center

 

12.10.2019 – Michał Bajor

Siedlce

 

14.10.2019 – Jazz Quartet

Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury

 

18.10.2019 – Danuta Błażejczyk

Warszawa, Dom Kultury „KADR”

 

19.10.2019 – Danuta Błażejczyk

Biała Podlaska, Jazz Festival

 

21.10.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Łódź, Teatr Wielki

 

24.10.2019 – DODA z Orkiestrą 

Szczecin, FIlharmonia

 

26.10.2019 – Michał Bajor

Sosnowiec

 

27.10.2019 – Michał Bajor

Nowa Huta

 

30.10.2019 – Kacper Kuszewski

Giżycko