Conciertos

2019

 

SEPTIEMBRE

 

02.09.2019 – Krzysztof Kiljański & The New Warsaw Trio

Jarosław

 

03-12.09.2019 – International Double Bass Masterclasses

Germany

 

14.09.2019 – Jazz Quartet

Warszawa, American School in Warsaw

 

16.09.2019 – Stefan Gąsieniec Trio

Koneser, Warszawa

 

21.09.2019 – Robert Osam & Konrad Kubicki

Dębki

 

28.09.2019 – The New Warsaw Trio

Warszawa, Szalone Dni Muzyki

 

OCTUBRE

 

03.10.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Warszawa

 

04.10.2019 – Michał Bajor

Bytom

 

05.10.2019 – Michał Bajor

Częstochowa

 

06.10.2019 – Michał Bajor

Konin

 

07.10.2019 – Krystyna Tkacz

Gdynia

 

08.10.2019 – Uniwersytet Warszawski, Teatr Hybrydy

Warszawa

 

09.10.2019 – Uniwersytet Warszawski, Teatr Hybrydy

Warszawa

 

11.10.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Kraków, International Conference Center

 

12.10.2019 – Michał Bajor

Siedlce

 

14.10.2019 – Jazz Quartet

Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury

 

18.10.2019 – Danuta Błażejczyk

Warszawa, Dom Kultury „KADR”

 

19.10.2019 – Danuta Błażejczyk

Biała Podlaska, Jazz Festival

 

21.10.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Łódź, Teatr Wielki

 

24.10.2019 – DODA z Orkiestrą 

Szczecin, FIlharmonia

 

25.102.019 – Jacek Brzeszczyński

Warszawa, Soho Factory

 

26.10.2019 – Michał Bajor

Sosnowiec

 

27.10.2019 – Michał Bajor

Nowa Huta

 

28.10.2019 – Kacper Kuszewski

Warszawa

 

30.10.2019 – Kacper Kuszewski

Giżycko

 

NOVIEMBRE

 

03.11.2019 – Kacper Kuszewski

Legionowo

 

06.11.2019 – Mariusz Kozłowski Jazz Quintet

Warszawa

 

09.11.2019 – Danuta Błażejczyk 

Siedlce, Podlasie Jazz Festiwal

 

10.11.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Poznań, Sala Ziemi

 

14.11.2019 – Danuta Błażejczyk 

Warszawa, Festiwal Danuty Rinn

 

15.11.2019 – Danuta Błażejczyk

Warszawa, Festiwal Danuty Rinn

 

16.11.2019 – Michał Bajor

Kalisz

 

17.11.2019 – Michał Bajor

Kalisz

 

18.11.2019 – Michał Bajor

Poznań, Opera

 

21.11.2019 – Michał Bajor

Białystok, Opera

 

22.11.2019 – Danuta Błażejczyk

Żylina, Słowacja, Jazz Festiwal

 

23.11.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Poznań

 

24.11.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Wrocław

 

26.11.2019 – Marek Stefankiewicz

Gdańsk

 

27.11.2019 – Jerzy Satanowski

Gdańsk

 

28.11.2019 – Dominika Świątek

Ryki

 

29.11.2019 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Kraków, ICE

 

30.11.2019 – Michał Bajor

Opole

 

DICIEMBRE

 

01.12.2019 – Michał Bajor

Wrocław

 

05.12.2019 – Patrycja Modlińska, Robert Osam, Konrad Kubicki

Warszawa

 

06.12.2019 – Michał Bajor 

Gniezno

 

08.12.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Zabrze

 

10.12.2019 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Gdynia

 

14.12.2019 – Patrycja Zywert, Piotr Sawicki, Konrad Kubicki

Warszawa

 

15.12.2019 – Michał Bajor 

Wałbrzych

 

28.12.2019 – Danuta Błażejczyk

Kraków