Koncerty

2018 

 

STYCZEŃ

 

06.01.2018 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Łódź

 

13.01.2018 – Anna Sroka-Hryń

Warszawa

 

14.01.2018 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Lublin

 

16.01.2018 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Białystok

 

18.01.2018 - Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Warszawa

 

19.01.2018 – Edyta Krzemień & Damian Aleksander

Ostrowia Mazowiecka

 

LUTY

 

01.02.2018 – Kacper Kruszewski 

Bydgoszcz

 

03.02.2018 – Patrycja Modlińska

Warszawa

 

05.02.2018 – Waldemar Malicki&Filharmonia Dowcipu

Szczecin, Fiharmonia

 

08.02.2018 – Katarzyna Dąbrowska

Warszawa

 

11.02.2018 - Waldemar Malicki&Filharmonia Dowcipu

Gdańsk, Filharmonia

 

13.02.2018 – Joanna Bejm

Warszawa

 

18.02.2018 - Waldemar Malicki&Filharmonia Dowcipu

Częstochowa, Filharmonia

 

24.02.2018 – Anna Sroka-Hryń

Warszawa, Teatr Roma

 

25.02.2018 - Waldemar Malicki&Filharmonia Dowcipu

Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

 

26.02.2018 – Michał Bajor 

Bydgoszcz

 

MARZEC

 

02.03.2018 – Anna Sroka-Hryń

Kraków

 

04.03.2018 – Waldemar Malicki & Filharmonia Dowcipu

Toruń

 

08.03.2018 – Izabela Kopeć

Warszawa

 

09.03.2018 – Michał Bajor

Bielawa

 

10.03.2018 – Michał Bajor

Wrocław

 

11.03.2018 – Michał Bajor

Wrocław

 

15.03.2018 – Kacper Kuszewski

Warszawa

 

18.03.2018 – Michał Bajor

Kraków

 

23.03.2018 – Jacek Bończyk

Warszawa

 

KWIECIEŃ

 

07.04.2018 – Michał Bajor

Oława

 

08.04.2018 – Danuta Błażejczyk

Warszawa

 

14.04.2018 – Michał Bajor

Zielona Góra

 

15.04.2018 – Michał Bajor

Piła

 

16.04.2018 – Michał Bajor

Szczecin

 

17.04.2018 – Anna Dereszowska

Warszawa

 

20.04.2018 – Michał Bajor

Włocławek

 

21.04.2018 – Michał Bajor

Ostrów Wielkopolski

 

22.04.2018 – Michał Bajor

Głogów

 

23.04.2018 – The New Warsaw Trio

Warszawa

 

24.04.2018 – Danuta Błażejczyk

Bartoszyce

 

 MAJ

 

07.05.2018 – Koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego

Warszawa, Palladium

 

09.05.2018 – Robert Osam&Konrad Kubicki

Warszawa, hotel Bristol

 

12.05.2018 – Jacek Brzeszczyński

Milanówek

 

13.05.2018 – The New Warsaw Trio

Mińsk Mazowiecki

 

13.05.2018 – Michał Bajor

Chorzów

 

14.05.2018 – „Piosenki z górnej półki”

Szczecin, Filharmonia

 

17.05.2018 – Jacek Brzeszczyński

Iława

 

18.05.2018 – StoArt Jazz

Warszawa

 

19.05.2018 – Michał Bajor

Nysa

 

23.05.2018 – Robert Osam&Konrad Kubicki

Warszawa, hotel Bristol

 

25.05.2018 – Eric Folly Band

Warszawa, Stixx

 

26.05.2018 – Voice Band & Anita Lipnicka

Warszawa

 

CZERWIEC

 

01.06.2018 – Danuta Błażejczyk

Lublin

 

02.06.2018 – The New Warsaw Trio

Warszawa, PROM Kultury Saska Kępa

 

05.06.2018 – Danuta Błażejczyk 

Warszawa

 

08.06.2018 – Witek muzyk ulicy

Pszczyna

 

09.06.2018 – Jacek Brzeszczyński

Warszawa, Soho Factory

 

10.06.2018 – Ela Stasiuk

Rembertów

 

12.05.2018 – Michał Bajor

Bełchatów

 

15.06.2018 – Danuta Błażejczyk

Warszawa

 

16.06.2018 – Danuta Błażejczyk

Łódź

 

20.06.2018 – Robert Osam&Konrad Kubicki

Warszawa

 

21.06.2018 – Robert Osam&Konrad Kubicki

Warszawa

 

23.05.2018 – Witek muzyk ulicy

Mielnik

 

24.05.2018 – Witek muzyk ulicy

Rzeczyca

 

LIPIEC

 

5.07.2018 – Danuta Błażejczyk

Warszawa

 

07.07.2018 – Patrycja Modlińska, Robert Osam, Konrad Kubicki

Giżycko

 

 

13.07.2018 – Eric Folly

Warszawa

 

 

15.07.2018 – Witek muzyk ulicy

Warszawa

 

 

28.07.2018 – Jerzy Satanowski „Kaszana zdalnie sterowana”

Leśniczówka Pranie

 

 

SIERPIEŃ

 

 

07.08.2018 – Eric Folly

Warszawa

 

 

09.08.2018 – Dominika Świątek 

Warszawa

 

 

12.08.2018 – Witek muzyk ulicy

Dobre Miasto

 

 

14 – 19.08.2018 – Jerzy Satanowski

Sopot

 

 

24.08.2018 – Krystyna Janda

Sopot

 

 

25.08.2018 – Krystyna Janda

Sopot

 

 

26.08.2018 – Krystyna Janda
Sopot

 

 

31.08.2018 – The New Warsaw Trio & Danka Stankiewicz – „Kadish”

Warszawa